O nás

Dany-alarm so sídlom v Prešove
Dany-alarm so sídlom v Prešove

DANY ALARM je dodávateľom komplexných bezpečnostných systémov, akými sú kamerové systémy, zabezpečovacia technika, dochádzkové a prístupové systémy, štruktúrovaná kabeláž, požiarna signalizácia a stredisko registrovania poplachov. Vo svojom portfóliu služieb ponúkame aj televíznu a satelitnú techniku, VOIP a telekomunikačnú techniku, audio-video systémy a iné špecializované riešenia podľa Vašich požiadaviek.

Dany-Alarm s. r. o. bola založená v roku 2001 a svoje prvopočiatky datuje už od roku 1995. Spoločnosť je držiteľom technickej licencie, ktorá jej z hľadiska zákona umožňuje byť dodávateľom bezpečnostných systémov spĺňajúc všetky štandardy v tomto odvetví.


História spoločnosti DANY ALARM

  • 1995 - Prvopočiatky pôsobenia v oblasti bezpečnostných systémov - montáž, obchod, vývoj.
  • 2001 - Založenie spoločnosti DANY-ALARM s. r. o. a začiatok pôsobenia na trhu v prešovskom kraji.
  • 2007 - Upevnenie pozície na trhu a postupné rozširovanie ponúkanej štruktúry služieb až do dnešnej podoby nielen pre firmy ale aj jednotlivé domácnosti.
  • 2015 - Rozvinutie spoločnosti smerom k obchodu pre montážne firmy, vznik obchodného zastúpenia spoločnosti Express-Alarm s. r. o., ktorá je jedným z popredných dodávateľov v oblasti bezpečnostných technológií, a obchodného zastúpenia značky Solarix – komponentov štruktúrovanej kabeláže.